محل تبلیغات شما

دیروز خبری در دنیا پخش شد که نفس را در سینه هر مسلمانی حبس کرد.

خبر شهادت سردار رشید و پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی که برای خیلی از ماها باور کردنی نبود و دلمون میخواست بفهمیم خبری دروغ بوده

دلم خیلی گرفت و ناراحت شدم من ک روز قبلش نفس تنگی گرفته بودم و شبش حالم ب شدت بد شد و روانه بیمارستان شده بودم صبح وقتی خبر شهادت حاج قاسم را شنیدم شوکه شدم و حالم بدتر شد.

روحش شادو یادش گرامی.

با خودم فکر کردم چقد این مرد بزرگ بود و با عزت زندگی کرد و چ عمر با عزت و با برکتی داشت چقد خدا اونو دوس داشت چقد خوب تونسته بود از عمرش در راه رضای خدا و کمک ب خلق خدا به کارببره

اونوقت ماها چی ماها چقد تونسیم عمرمون را مفید و در راه رضای خدا بکار بگیریم مدام دنبال تجملاتیم مدام دنبال این هستیم ک ببینیم کی برامون چیکار میکنه واسش جبران کنیم یا کی بهمون بدی میکنه واسش تلافی کنیم و سریع کینه ب دل می گیریم و هزار یک کار دیگه ای که واقعا وقتی به زندگی شهید حاج قاسم فکر میکردم از خودم و خدای خودم شرمنده میشدم.

چقد زندگی ادمها با هم فرق داره واقعا خدایا کمکمون کن ب روح این شهید عزیز و بزرگوار و به روح شهدای آسمانیت قسمت میدیم خودت کمکمون کن تن سالم بهمون بده تا بتونیم در راه رضای خدا کار کنیم

روحت شاد ای بزرگ مرد خدا

از همگی خوبان التماس دعا دارم و میخوام هرکسی این متن را میخونه برای شادی روح شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی یک فاتحه و 100 صلوات قرائت کنه.

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

عدسی جا نیفتاده[نیشخند]

سردار دلها شهادتت مبارک

تنگی نفس در اثر جوهر نمک

خدا ,چقد ,قاسم ,حاج ,ب ,شهید ,حاج قاسم ,در راه ,رضای خدا ,راه رضای ,محمد و

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها